bugün

entry'ler (29)

karizmatik erkek isimleri

bünyas *

dördüncü nesil çaylak

sayfada 'ben' linkine tıkladığımda sol üst köşede gördüğüm onur kırıcı ifade.

cımbız

tuttuğunu koparan bir materyal olması nedeniyle alet takımınca saygı duyulan gereç.

sevdigim olma sevgilim ol

platonik halden kaçış için sevdiğine yalvaran seven kişi ifadesidir.

pazarlama karması

ikitisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencilerinin özellikle pazarlama üretim teknikleri gibi dersleri görmüş arkadaşların kesinlikle bilmesi gereken temel işletme bilgisidir.

22 erkeğin 1 topun peşinden koşmasını anlamıyorum

bir top kadar değerli olmadığını düşünen bayan arkadaşların çaresiz serzeniş ifadesi.

şiir

duyguların dillendirilmesi işleminin edebi boyutlarla süslenerek sonlandırılmasıdır.

sınavdan kesin 100 alacağım deyip 3 almak

sıçık durumlar listesinde ilk onda kesinlikle boy gösterir.

hiç bitmemesi istenen şeyler

güzel olan herşey bitmesin istenir.örneğin orgazm,güzel bir şarkı,yılbaşı gecesi,tatiller,para,karizma ve tabi ki gençlik.

0 alacağım diye ağlayıp 95 alan kız

aman yarabbim.döveceksin bunları........

görükle

halen yaşamakta olduğum,uludağ üniversitesi öğrencileriyle dolup taşan,sayısız maceraya imza atmış,yazları bir sahil ksabasını denizi olmadan andırabilen,genellikle yerleşim bölgesinde yoğunluğu olan nadide köyümüz.

ernesto che guevara

savunduğu ideoloji veya ilkeleriyle alakalı bilgi sahibi olunmasa bile ben komünistim mesajı vermek için özenti diye adlandırdığımız çocuk irisi ardkadaşların kullandığı tarihsel kişilik.

elektrikli süpürge

elektrikle çalışan,her eve lazım toz fetişisti.

manitayla beraber izlenesi filmler

duvara karşı.çılgın sahnelerin yanında aşkı sorgulatan kaliteli bir yapıttır,bir taşla iki kuş zaferi yaşatabilir.

her iki kisiden birinin akp ye oy vermesi

özellikle gençleri düşündürmesi ve harekete geçirmesi gereken bir durumdur.bu durum,rahatsız olan herkesin baştan sona bütün siayasi hareketleri yorumlamalarını gerektirir.birçok kişi için üzüntü verici olması tek başına bu sonucu değiştirmeye yetmedi.alternatif,kaliteli,içi dolu ilkelerle var olmayan başka oluşumların eksikliği bu sonucun önemli sebeplerindendir.

bu eve gelen ilk erkek sensin

külliyen yalan olması böyle bir cümlenin sarfedilmesinden de anlaşılabilir.

mutlu evlilik

sınırsız sadakatle mümkün olabilecek çok zor bir birlikteliktir.

avrupa birliği

ülkemiz adına tamamen ticari bir ferahlık durumu olarak algılanması gereken fakat toplum kültürümüze kadar denet alanı oluşturmuş,yanlış algılanan bir oluşum.

düşünmem lazım

kibar bir red ifadesi olmakla beraber içinde gizli bir istek anlamı da barındırır.

karanlık

somut ifadelerin dışında ruh sıkıntısı olarak da tanımlanabilen buhrani durum.