bugün

entry'ler (11)

gece mezarlikta sigara içen fare görmek

iyi bir çocuk olursanız ve yeterince isterseniz belki Meth çekenini bile görebilirsiniz.

en iyi fantastik kitap

En başta Buz ve Ateşin Şarkısı gelir
Zaman çarkı
Fırtına Arşivi
Sissoylu
Ve tabii ki klasik olarak LOTR da vardır.

en iyi türkçe şarkılar

Alper Ayyıldız parçalarını öneririm. Tarzı farklıdır. Son parçası yerimde saydım.TÜRKÇE RAP

homofobi

Sevmek yada nefret etmek diye bir şey olması bile bir ayrımdır. Herkese nasıl bakıyorsan, davranıyorsan onlara da öyle davranırsan onlar için kafidir. Senden farkı yok, senin kadar özgür olmayı da hak ediyor. Git kendine fobi duyacak başka bir şey bul.

muhabbet kuşu

Sadri Alışık'tan güzel bir filmdir. Güzel bir dramdır

leonardo dicaprio

Ayılarla arası oldukça iyidir. iyid nişan alır kendisi

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Alper Ayyıldız-Yerimde saydım https://www.youtube.com/watch?v=2tXc-34g1_o

sikimsonik

Üç beş tane sikimsonik fan gazıyla beslenen bi salaksın Sesin anca sağırları mest eder HiDRA dan nacizane bir diss tir. BEDDUA

yazarların dostum dediği insan sayısı

Duruma göre sayıları değişiklik gösterebilir. Örneğin not istersen Paretaşıyan görmüş gibi kaçarlar.

5 liralık alışverişi karttan ödeyen tip

Satıcıya belli bir miktar KDV girmesi için sürekli uyguladığım yöntem. Selam almayan kasiyere de kapak oluyor.

game of thrones izleyenlerin akıl yoksunu olması

Kitaplarını okumaya cesaret edemeyecek kadar okuma yoksunu zaten alt yazı okumaktan da haz etmezler. Dublaj yapsınlar da izleyelim görüşündedirler yada bu fantastik uydurma olaylar dizisini izleyeceğime gider Medcezir izlerim anlayışında olan akıl yoksunlarının söyleyebileceği tarzdaki bir cümledir.