bugün

entry'ler (12)

ilk temasta uzaylılarla görüşecek olan kişi

Şemsi yastıman bence sırf bu iş için yazdığı şarkı var.

sözlük yazarlarının itirafları

Karşı cinste ilk baktığım yer ayak bilekleri nedensizce önem veriyorum bu mevzuya aynı şekilde el ve parmaklarınada bakıyorum el ele tutuşunca eve gelince parmaklarımın morardığını bilirim o derece önemli bir ölçüt bu benim için.

dış güzellikten başka özelliği olmayan boş kızlar

Bunların var olması değil bunları el üstünde tutup , konuştuğu saçma sapan esprileri komik bulan bunlara hak ettiği değerden fazla değeri veren erkeklerin suçudur. Bu erkeklerin nesli tükenmedikçe bu insanlar her zaman el üstünde tutulacak.

şenol güneş

Milli takım yönetmek için yaratılmış insan, kendileri uzun süre mevkini kaybetmemesini istemediğim nadir insanlardandır kendileri .

pilav yapabilen erkek

Youtube yemek kanallarına baka baka yaptığım yemektir ne kadar benzesede benzemesede oğlum çok güzel oldu be denilen mevzu.

günün şarkısı

Gençliği ihtiyar yaşıyorum ben (Sehattin ÖZDEMiR) sur üflenmesi gibi şarkı yine geldik bir sebepten buralara.

aşkım seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyen kız

Nesli tükenen türlerdir kendileri arada bir çıkması inşadan nedensiz mutluluğa neden oluyor .

trump ın rte ye gönderdiği mektup

Vasal nedir ve nasıl yapılır sorularının cevabı.

rus kızıyla sevişmemiş erkeğe erkek demek

Bu günde erkek olamadığımızı öğrendik Allaha şükür.

tiktok taki kimin oğluşu bu videosu rezaleti

Her izlediğimde başkası adına utandığım video serileri .

moğolistan ın sinsi gibi hiçbir olaya karışmaması

Son kullanma tarihi ortaçağda dolmuş halk.

az bilinen bir şey söyleyin

Telefonu ilk aldığınızda ömrünün uzun olması içi saatlerce şarjda bekletmenin bir faydası olmaması.