bugün

entry'ler (8)

fox dizileri

fox dizileri evimdeki televizyonu letgodan öğrencilere verdirtebilecek derecede.

iddaa ile gecinmek

7 ayda 13k para kazanmışım beyler bu yıl benim yılım valla kendi kendimi geçindirebiliyorum öğrenciyim antalyadayım. mis gibi hayatımı yaşıyom valla bets10'dan canlı rulet felan oynuyorum çok güzel para kazanıyorum..

mal

guneş altinda leş gibi kizarip iki kere denize girip cikmayi tatil sayan zihniyetler.

memur

zihniyeti ile müsemma kişi topluluğudur. mealen: memur zihniyeti. haklı haksız pek çok genellemenin üstünde denendiği güruhtur.

enayi

iyi bişiler yapmak için götünüzü yırttıktan, sizi heyecanlandıran, mutlu eden, kişi kurum yada kuruluşlara bilimum güzellik veya jest planları yapıp uygulamaya koyduktan sonra, alacağınız denyo tepkiler veya tepkisizlik durumunda içine düştüğünüz duruma verilen ad... salak'ın saf yanının ağır basmış hali...

cnbc e

sürekli olarak attığım maillerimden sıkılmaları sonucu 1800'dan sonra altyazının rahat okunabilmesi için logo'yu küçültme ve sağ üste alma kararı alan kanal.

televizyon

ece erken, memoli, televole, deliyürek falan filan. bi de cnn türk var ki o ayrı bir mevzu.

bilgisayar

keyfe keder bir alettir bu. bir gün yaptığı bir şeyi ertesi gün hiçbir sebep göstermeksizin yapmayabilir. uğraşır durursun ve hiçbir sekilde çözemezsin sorunu. ama başka bir gün yeniden o işi yapmaya da başlayabilir. tamamen sikinin keyfine göre hareket eder yani. allah onun belasını versin. sabahtan beri internet'e bi bağlanıyor bi bağlanmıyor.