bugün

sevdiği entry'ler

kadınların en büyük hatası

bir erkeği seviyoruz, bir adamı değil.

utanmadan üniversiteye gitme hayalleri kuran kız

Bazı insanlar doğmaya utanmalıymış, kızlar üniversiteye gitmeye değil.

bu kadar çaylak nerden geliyor sorunsalı

(bkz: bot eklemek) asgdasdfedgardegasgsdasdf

kapatılan diğer sözlüklerden ya da suriyeden, ne bileyim amk.

piyano çalmayı öğrenmek vs gitar çalmayı öğrenmek

flüt çalmak alır..

müzikle ilgilenen insanlar

Efsane insanlardir. Bu konuda sahiden uzman olan birini taniyorum. Muzik piyasasina sarkicilardan soz yazarlarindan bestecilerden daha fazla emegi geven biri ve o adam olmasa kaliteli muzik dinlenemez. Cok net. Iyi hos da cins bir adam biraz.

mutsuz olduğu halde mutlu görünen insan

hayatında hiç bir şey yolunda gitmiyordur ama dudaklarındaki gülümseme ile gözlerindeki acıyı saklamaya çalışıyordur. başarıyor mudur peki? hayır, her şekilde kendini ele veriyordur. güçlü görünmek adına bu fedakarlığı yapıyordur ve çevresindeki insanlara yıkılmadım mesajını vermek istiyordur. ancak bilmediği ufak bir nokta vardır o da şudur; zehir dışarı akmadan yürek yıkanmıyor bundan dolayı bir süre sonra yaşamak için bir neden bulamıyor.

elifgl

hoş geldigiz.

elifgl

Hoşgelmiş.

müzikle ilgilenen insanlar

benimdir. filmlerde olduğu gibi sokakta ofiste okul koridorunda durup dururken dans ederek müzikal çekmeye başlamazlar. tam tersi daha içe dönüktürler. moral bozukluğunda direkt müziğe yönelirler.

kızları mutlu etmenin yolu

Şuan sadece yemek.

Ne demişler can boğazdan gelir.

sevmek mi aşık olmak mı

aşık olmak elinde değildir insanın.ister istemez oluyorsun.vazgeçemiyorsun.kaçamıyorsun.neden aramıyorsun.

sevmekte belirsizlik yok bir kere.şu huyunu sevdim, sesini sevdim, kaşını gözünü sevdim dersin.istediğin zaman neden bulur, istediğin zaman yok edersin nedenleri.

ben birini seçecek olursam aşkı seçerim.aşk en çok kadına yakışandır.

sevmek mi aşık olmak mı

Bazıları ilk önce sevgi der çünkü nihayetinde aşk bitecek ve gerisinde kalan şeyin sevgi olacağını dile getirirler.
Bazıları ise ilk önce aşk olmAlı çünkü aşk ve sevgi farklıdır derler. Herkes sevebilir, sevilebilir ama herkes aşık olamaz, aşk kutsal ve özeldir derler.
Bana sorarsanız ilki sonu olmaz bu işlerin. Karşıdaki kişiden hoşlanıyorsan veya adı dahi geçince yüzünde sırıtma belirtisi oluşuyorsa ister adını aşk koy ister sevgi koy anlam ifade etmiyor. Kelimelere takılı kalmanın alemi yok.
Kelimeler mi senin ona olan duygularına çare olacak, kelimeler senin ona olan aşkını veya sevgini artıracak mı ?
Kelimeler sadece birer sonuçtur pek önem de arz etmez. sen hayat eşini bulmuşsun ona sevin, mutlu ol, doğal ol.

sevmek mi aşık olmak mı

Geçici olan aşk değil çarpan kalptir.Sevgi ise cinselliğin olmadığı yerdedir.