bugün

entry'ler (6)

buray

sahiden doğruymuş söylenenler bir hiçmişim nazarında sevmemişsin aslında.. dizelerini duyduğun anda donup kalmana sebep olan geçmişe götüren sonra geri getirmeyen şarkıcı. Tüm şarkılarında her duyguyu bir anda yaşatan geç keşfettiğim insan

nazim hikmet dizeler

Çekilmez bir adam oldum yine uykusuz aksi lanet.. ne yapayım seni kıskanıyorum beni affet diyen yüce insan.. aşkını sadece dizelere döken gerçek anlamda kadınları üzen ama aşkla beslenen adam

dolar

Gittikçe artan olanı mutlu eden olmayanı konuşturan alsak mı almasak mı satsak mı beklesek mı diye insanları arada bırakan para birimidir. sahtesi zor anlaşılır

bitcoin

Son dönemlerde herkesin merakla takip ettiği çeşitli yorumlara ve tartışmalara konu olmuş bir sistemdir. Patlar mi patlamaz mı bilinmez ama bu daha çok tartışılır dedirtecek cinstendir.

oje

kına gecelerinde dağıtılmayan makyaj malzemesi olarak bilinmektedir. Hatun kişiyi tamamlayan bir nesnedir. Duman'in hangi oje yakışmaz ki kız sana şarkısı bunu percinlemektedir. Uzun ve bakımlı tırnakla birleştiğinde görsel şölen kıvamına gelir.

sibel ekinci

kadın kelimesinin google aramasindaki karşılığıdır. Baktıkça bakasın gelir. sadece onu görmek için bankaya gidilesi hatun kişidir. Kitap gibi cevir cevir oku diyenler olmustur. Aynı zamanda finans ve yatırım uzmanı derya deniz gibi genel kültüre sahiptir. Insana huzur veren hoş bir aurasi vardır. sohbetine doyum olunmayan dünya güzeli insan