bugün

otoparkta bırakılan arabaya vurulup kaçılması

evet efendim şerefsizce bir eylemdir. dün akşam başıma gelen olaydır. sinemadan çıkılır arkadaşlar ile. birde kahve içelim derler lan olum otopark kalabalıktı salağın biri vurur çıkalım başka bir yerde içeriz dedim ya yok ne olucak dediler iyi dedim içelim kahveyi içiyorum ama benim aklım arabanın tamponlarda ibnenin biri kesin vurur diyorum içimden. sanki hissettim kahve bitmeden kalkalım dedim tabi bizimkiler hay aq ne oldu sana bugün pinpirikleştin iyice felan muhabbetleri. neyse indik otoparka aman allahım tampona bir baktım güzelim kül grisi rengi beyaza dönmüş az buz birşeyde değil ön sağ tampon içeri göçmüş komple gittim ordaki güvenliğe kamera felan yokmu kamera sistemimiz daha devreye girmedi beyfendi dedi adama biraz laf yapsanda sikinde değil tabi götüme baka baka geri döndüm bindik arabaya geldik öyle eve. boku bokuna masraf çıktı. bundan sonra sinemaya felan minibüs ile gidicem 10km'lik yola arabayla gidersen böyle olur işte. yani kıssadan hisse toplu taşıma araçlarını kullanalım arkadaşlar.