bugün

geyik muhabbeti

chucky'nin yeni afişine bakılmaktadır. ardından 3 arkadaş muhabbete başlarız...
betül: ben bunu severim valla
dilay: bunu sevmeyen olursa birebir tartışırım aga
asya: doğursam bu kadar severim
d: evladım olsa kapıyı da açarım
a:bu filmi izleyemezsem çocuğumu keserim
d: çocuğum yoksa yoldan çevirdiğim çocuğu keserim
a: bence dördümüz oturup içmeliyiz gerçi bu arkadaş * dikişlerden kaçırabilir olabilir.
d: sen dedin içilecek! bence bu dörtlü çiğ köfte yoğurmalı dikişlere de sıvarız kaçırmaz.
a: o değilde bu arkadaş hala aynı kıyafeti mi giyiyo? la üç beş neyse toplayıp aramızda alalım yazıktır. çocuk işte ne görse istiyo.
d: mahmutpaşadan komando kıyafeti alıp giydirelim bayramda.
a: sokmayın adamı havaya. sülalemizi tarar bu bizim sonra da tutturur beni birliğe teslim edin diye.
d: asker uğurlamasında havaya atıp tutmak da kolay olur içi elyaf lan
a: hala mı elyaf lan? bu ne ucuzluk! yok mu bunun porseleni falan boş zamanlarda vitrine koyarız.
d: yanına da içine çay doldurulmuş alman viski şişesiyle nikah şekeri
a: oo oraya bir de bizim resmimiz lazım tasvir ediyorum. arkada senin yüz profilin kocaman siyah beyaz önde renkli olarak sen ve ben. ben elimi beline dolamışım, ikimiz de belli olmayan bir noktaya bakıp çılgınca gülümsüyoruz
d: hee bir de ters çevirince içinde kar yağan adını bilmediğim zımbırtı.
a: annem varya ondan bir sürü almıştı. demek bu manyaklığımı annemin o ruh haline borçluyum
d: bu denli geyik yapma potansiyelimizide annelerimize borçluyuz. öpüyorum annenin ellerinden bende, hastayım o kadına.
a: sağol tatlım zaten götürücem beyaz gelinliğinle el öpmeye... o neydi? heh mavi önlükle başarılar beyaz gelinlikle mutluluklar dilerim *
d: o neydi? vulevuşeavekmua?
a: ilkolkulda hiç embesil arkadaşın olmadı mı? bu arada hoşgeldin hüseyin kaya!

bu körpe beyinlerin vuruşması ve bir emek ürünüdür. *