bugün

santra

çok fazla futboldan haz etmesem bile eksiksiz her hafta özellikle saat 01:30 dan sonraki bölümünü izlemeye gayret ederim.

Program o kadar akıcı ilerliyor ki; bazen bakıyorum yarım saat, gürcan bilgiç ya da ersin düzen tek kelime etmeden geçmiş.
Ahmet çakar ve kazım kanatikilisi sanırım türk televizyonlarının zeki alasya-metin akpınar ikilisinden sonra gördüğü en başarılı ikililerden birisi, en absürdüdür de.

hiç olmadık bi yerde muhabbet öyle zıvanadan çıkıyor ki.
-hayatım, hayatım, tekrar bilinçaltına giricem, ben bilinçaltına girdim mi *sabaha kadar burada korku filmi çekmem lazım*.

bir pozisyon tartışılır öncesinde hakem galatasaray adına anlış bir karar verdiğini anlamış daha sonra ceza sahasında yaşanan bir itişmeye penaltı çalmıştır.

-işte bu nedir biliyo musunuz? vicdan azabı.

ersin düzen neden sonra ahmet çakar'ı göt etmeye çalışır.

-gerçekten öyle mi oluyor hocam ? siz bir maçın içinde vermiş olduğunuz kararın yanlışlığını anlayıp vicdanen....*
-şimdi ersin bu neye benziyo biliyo musun? senin sorun;
ya ahmet abi sen hakkaten erkek misin ? acaba sen kromozom olarak kadınsın da kıyafet saç sakal erkek görüntüsü vermeye mi çalışıyosun demeye benziyor.

gibi abuklukların yaşanması işten bile değil.

Ben istiyorum ki; bu abiler bıraksın futbolu mutbolu. konuk falan çağırsınlar arada şarkı türkü söylesi onlar. santra show olarak yayın hayatına devam etsin.