bugün

miroslav stoch

iyi veya kötü olabilir bunu tartışmak yersiz ancak fenerbahçe'nin bu transferde izlemiş olduğu politika futbol ahlakına aykırıdır zira başka bir kulüp senin transfer listene saygı gösteriyorsa sende onunkine saygı göstermelisin nitekim adnan polat'ta bunu açıklamıştır; "biz bugüne kadar rakiplerimizin dış transferlerinde hep geride durduk çünkü oyuncuya talip olup fiyatını artırmak istemedik hiç bir zaman ancak bugün gördük ki bu anlayışımıza saygı duyulmuyormuş bundan sonra bizde bu şekilde davranacağız."

Sayın başkanımız Adnan Polat çok güzel konuştu gerçekten.

ben bir galatasaraylı olarak çok mu üzüldüm? hayır. Galatasaraylılık veya bir beşiktaşlılık, trabzonsporluluk bursasporluluk duruşu vardır ama yıllardır fenerbahçenin duruş pozisyonu diğerleri gibi olmadı hep böyle bir antipatiklik vardı duruşunda. şimdi büyük fenerbahçeliler diyecekler ki "en büyükler hiç bir zaman sevilmezler ve bizde en büyüğüz." bir galatasaraylı olarak çok isterdim tıpkı beşiktaş'ın taraftar grubuna veya camiasına saygı duyduğum gibi fenerbahçe'nin de taraftarlarına saygı duyayım ama ne yazık ki o antipatikliği sizler yarattınız. sanki çok içime oturmuş gibi görünüyor bu stoch transferi şu yazılanlara bakılırsa ama hayır bu sadece bir "son damlaydı" ve şuan o bardağı boşaltıyorum.