bugün

12 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı

valla ben sevindim. iyi oldu. her iki takımında özü bu işte.*
keşke maçın sonunda 7-8 kırmızı kart daha gösterseydi aydınus. hatta aydınus, "eee tükürüyüm lan sizin gibi teknik direktörlere bu mu oyuncularınıza verdiğiniz disiplin!" diyerek bülent korkmaz ve aragones'i de atsaydı. hızını alamayıp şeref tribününe yönelseydi. adnan polat ve aziz yıldırım'a "işte sizin eseriniz" diyerek kinaye yapsaydı, onlara da kırmızı kart gösterseydi...

sahada arkadaşlarının burnu kanarken bi köşeye geçip geyik yapan lincoln ve carlos'a da kırmızı kart gösterseydi aydınus; siz insan değil misiniz lan aldığınız para haram olsun size diyerek...

sonra da bu sözlüğe mod olsaydı aydınus. "bence semih çirkef, yok yok arda çirkef, sabri insan değil, emre adam olsun!" diye yarış yapan ergenleri de tek tek uçursaydı.
en sonunda da kendine bir kırmızı kart gösterseydi. "ulan ne vizyonsuz bi adamım ben. bende bi bok olmaz" diyerek...

kimse zahmet edip kendi takımının oyuncularını savunmasın. fanatiklikten körleşmiş akıllarınız azıcık gerçekleri görsün. gönül rahatlığı ile "sikeyim böyle maçı, sikeyim böyle futbolu!" diyin. atışmayın birbirinizle. gerek yok buna harbiden...
sözlüğü yasal açıdan zor durumda bırakmadan küfür edin ve rahatlayın. sözlük bunun için var. skjskkjs...