bugün

siyasi ahlak çökmüş

arkadaş mevcut yönetimi eleştiriyorum diye terörist damgası vuran da oluyor beni hayin cehapeli damgası vuran da oluyor. neden ülke yönetimi ile alakalı eleştirilerimi yapınca cehapeli damgası yiyorum ? yaşadığım bölgenin belediyesi uzun yıllardır cehapede ve senelerdir ben onları da eleştiriyorum aynı şekilde.. konu siyaset olunca 2 eleştiri yapınca neden tamamen karşıt görüşmüş gibi insanlar birbirlerine saldırıyor henüz anlamlandırabilmiş değilim.. yeri geliyor insanlar kendi konumuna kademesine ne olduğuna bakmadan sen oy kullanma bile diyebiliyor.. ilkokulu zorla peder bey zopasıyla bitirebilmiş andaval bana oy kullanma diyebilme hakkını buluyorsa ben de arkadaş istediğim gibi mevcut yönetimleri eleştirebilmeliyim hatta dilek istek şikayet butonu olsun yönetimdeki herkese hatalarını yazabileyim yani kendi tarafımca.. ister eleştiriyi kabul etsinler ister etmesinler veya sebeplerini bana söylesinler davranış biçimlerinin.. bu konu insanlar için de öyle birini eleştirdiğin zaman en kötü sen oluyorsun bir de arkandan dedikodular gıybetler falan filan.. illa itin gokuna mı sokmak lazım herkesi.. zaten yazdığını okuyup anlayabileni çok az..