bugün

iyi sevişen insana aşık olunur mu

ten uyumu dediğimiz şey zaten karşı tarafla sevişirken yakalanan uyum değil midir her türlü iyi sevişilinir ten uyumu yakaladığın kişiyle. yani bu konuda kesin emin olunabilir mi bilemedim ama bahsettiğiniz şeyin her zaman tecrübeyle alakası olduğunu düşünmüyorum. ya da biraz daha farklı yönden sorgulayalım atıyorum bi kadın 10 yılda 100 erkekle birlikte olabilir. ama bel kıramıyorsa 10 yılda da kıramaz 20 yılda da ha dersin bu kadının şunu bunu yapışından anladım okeydir benim bahsettiklerim alternatif saçma sapan bakış açıları yazmak için yazdım zaten bi saat sonra bu konuyla ilgili bambaşka düşünürüm kesin bu aralar bunalımdayım galiba canım sıkkın boş atmak istedim buraya kadar okuduysanız da ne diyim sizi seviyorum hoşça kalın.

edit: masamda çay ve rulokat var aile evine döndüm rulokatı babam almış markasına bakmadım ama tadı rezalet halbuki çok da severim ağzım mı bozuldu acaba anlamadım zaten bi iki gündür de keyifli keeyifli çay da içemiyorum kahve desen dokunuyo neyse alkol var mı?