bugün

we could be the same

Lena'nın şarkısı : Yeni mavi don aldım .Tırnaklarımı falan boyadım. Götüme şaplak attırdım. Etrafında uydu gibi dönüyorum .

Lena'nın özellikleri : detone bir ses , alman aksanlı bozuk ingilizcesi , üç metrekarede yaptığı penguen dansı , çişi varmış da tutuyormuş gibi nefes nefese kalması

lena'nın sahne şovu : mavi arkaplan , sikimsonik lena dans figürleri , iki üç yaşlı teyze

manga'nın şarkısı : ismini bile bilmezken seni seviyordum. Ne dedikleri önemli değil , sadece bir geceliğine aynı olabilirdik. Onların kendi oyunlarında yenebiliriz. Ve ben seni , onların senden nefret ettiğinden daha fazla sevebilirim.Kimi suçlayacakları önemli değil.

ferman akgül'ün özellikleri : bir kere bile detone olmayan harika bir tenor ses , mükemmel ingilizce telaffuzu , ışıklar ve alevler arasındaki dansı ve sahne enerjisi , yakışıklı olması , sonda kızı öpmemesi swh

manga'nın sahne şovu : bayraklar , göz alan ışıklandırmalar , müzik altyapısı , robot kız ve kıvılcımlı gösterisi , delicesine çalan gitaristler ve baterist , şahane kamera açıları , seyircinin coşkusu.

bu analizime göre lena'nın kazanması gerektiğini bir kez daha anlamış olduk. teşekkürler juri üyeleri.