bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sosyal mecra üzerinde kendi içimi dökebileceğim bir yer bulamıyorum buradan başka. yaşlandığımı hissediyorum umutsuzluğum artıyor, yalnızlığım ise yapmış olduğum hataların sonucu.

her hatanın bir bedeli var en ağırı ise insanların bir bir gittiğini görmek. arkalarına bile bakmadan gitmelerini izlemek. sonrasında sadece mantık devrede düşüncelerde kırılan umutların arkasından sadece düşenebilmek.

evet anlamışsınızdır bir kere daha bitti.

ben bir kere daha bittim.

yeni bir insan yoruyor beni. kendimi tekrar anlatmak, daha önce defalarca açtığım şarkıları tekrar açmak aynı hikayeleri ise tekrar anlatmak ne kadar daha?

aslında hayat basit, bir düşünce yaratabilmek ve onun arkasında kararlı olabilmek, fakat hiç bir düşüncemin arkasında kararlı olamadım. kaç yaşına geldim ne yapacaksın diye sorduklarında bilmiyorum cevabını söyleyemiyorum. gerçekten bilmiyorum ne olacak nereye gideceğim nerede yaşacağım bilmiyorum.

dolmuyor o içimdeki boşluk dolmuyor dolamıyor, neyi denediysem o boşluk dolmuyor. sadece kendimi daha derin boşluk içinde hissediyorum.

mutsuzum ve ne yapmak istediğimi bilmiyorum. anlatacak daha fazla hikayem kalmadı.