bugün

istanbullu gelin

50. bolumuyle hamile surreyya'nin yardirmasini izledigim dizidir. arkadas o nasil celik gibi sinirler oyle. akif'e mesaj yazarken elinin titrememesi asiri derecede dikkatimi cekti cunku oyle bir sok ve oyle bir sinir harbiyle sinirlerinin bosanip hala ellerinin titememesi ve goz yaslarinin durmus olmasi ilgincti cunku insan aklina geldikce aglar. uzuntuden falan degil efendim sinirden aglar, kendine yedirememekten aglar ama abla amazon cikti ve milf'in uzerine uzerine dogru yagdirdi resmen. turk'un yunani denize dokmesi gibi kadini golete ittiriverecek sandim bir ara. her neyse dizi de olsa surreyya'nin celik gibi sinirlerini taktir ettim tas olsa catlardi. alakasiz alakasiz sevdicegime yavsayan guney amerikali kiz geldi aklima resmen kizin beynini ezmek istemistim. zaten kiz, olsun erkek olsun bu guney amerikalilarda bir gariplik var bir tane duzgun insan taniyamadim ya da bana hep cirkef olani denk geldi hele bu sili den uzak durun yani. gecenin bir vakti bu kadar kezo konustuktan ve argo bir tabirle avamligimi kezo olarak adlandirdiktan sonra huzurlarinizdan cekiliyorum efenim.