bugün

aykut kocaman

Lütfen..

Sana yalvarıyorum... aynı takıma gönül vermiş iki insan olarak... lütfen... yalvarırım... içinde bir gram fenerbahçelilik varsa lüften git... yalvarırım git, aziz yıldırımı da al git...

Ne olursun güzel abicim... öne geçtiğin bir maçta yarım saat ezilerek oynarken sadece bizim gibi izliyorsan... lütfen git. Senin yerin taraftarlık, aynı bizim gibi... lütfen televizyon karşısında bağır, valbuenayı oyuna al diye, tıpkı bizim gibi... ama lütfen yedek kulübesinde takımı yöneten insan olma. Lütfen... bir gün olsun fenerbahçeye ait hissettiysen kendini, lütfen git. Bu işi yapamıyorsun, git.

Biz aldığı 3.000 tl maaşla bir milyon üye hedefine destek veren insanlarız. Bizim umutlarımızla daha fazla oynama, daha fazla gözümüzde çirkinleşme, kabul et ve git, evinden, eşinden, çocuğundan keserek fenerbahçe için parasını feda eden ben ve benim gibi milyonlarca taraftarın hakkı ile oynama, umutları ile oynama, hayalleri ile oynama... lütfen git..

Kişisel hırslarla donattığınız ve son kale dediğimiz, aziz başkan olmazsa 3 temmuz sürecinden hiç bir takım kalkamazdı derken... lütfen gözümüzde fenerbahçeliliğinizi koruyun... lütfen, ne olur, kulubü bir kez olduysanız sevdiyseniz bırakın...

Bizim umutlarımız var... bizim haftada bir gün olsun umutla beklediğimiz bir maç var. Haftada bir gün olsun galibiyeti değil, mücadele ruhunu görmek istediğimiz bir fenerbahçemiz var... lütfen diyorum bakın... lütfen. Aziz başkan ile birlikte gidin...

Yazık etmeyin bize....

Yazık etmeyin Fenerbahçelilere...

Yazık etmeyin hayallerimize...

Lütfen...

2 yaşındaki çocuğuma fenerbahçeyi anlatmama izin verin...

Fenerbahçeyi anlamasına izin verin...

Geleceğe ait tek umudumuzu hayal etmemize izin verin...

Lütfen hocam...

Lütfen aykut hocam....

Lütfen gidin...

Lütfen aziz başkanımı da alın gidin...

Yazık etmeyin bana... yazık etmeyin fenerbahçeliliği anlatacağım 2 yaşında ki çocuğuma... yazık etmeyin bu takıma... yazık etmeyin ali koç gibi bir insana.

Lütfen...

Ağlayarak yazdığım bu yazıyı lütfen oğluma yazdırmayın..

Lütfen...