tuna kalınsaz

Sevgili Tuna Kalınsaz'ı ilk olarak youtube ta paylaştığı tek kişilik gösterisinde görmüş oldum ve 1 saat boyunca ara sıra gülerek, ara sıra çok gülerek, kesinlikle hiç sıkılmayarak izledim. Daha sonra 6 mayıs 2016 tarihindeki gösterisine gitmek için kız arkadaşımla beraber kütahyadan atladık otobüse Beşiktaşın yolunu tuttuk bilet almadık tabi nasıl olsa kapıdan alırız diye. Bkm mutfağın kapısına geldiğimizde bilet kalmadığı yerlerin dolu olduğunu söylediler ve geri döndük. Yolda kız arkadaşıma instagramdan tunaya mesaj atalım dedim bi ihtimal görür bu arada sahne almasına 1 saat kalmış telefona bakmaz muhtemelen diye düşündük ama yinede atalım dedik ve kız arkadaşımdan dm attık (benim instagramım yok çünkü) Kütahya'dan geldiğimizi vs. vs. neyse ki 10 dk sonra tuna dan cevap geldi aynen şu:

Ben bu yalana iki bilet ayarlarım isimleri versenize *

Köşeden yer ayarlanmıştı ve bilet paralarını mekana veremedik almadılar efendim misafirlerim demiş sevgili Kalınsaz
Gösteriside gerçekten muazzamdı 1 saat boyunca sürekli güldürmeyi başardı. Buraları okuyorsan teşekkür ederiz Tuna şuan Antalyada ikamet ediyorum ilk fırsatta uçak biletlerini alıcam senin için.