bugün

dota 2

yaklaşık 4 yıldır oynadığım oyun. 4.5 k mmr seviyesindeyim; demem o ki hani oyunu ve mekaniklerini biliyorum. hani nerde ne yapılması gerek nasıl pozisyon alman lazım az çok fikrim var bu konularda. elimden geldiği kadar profesyonel oyuncuları da kendimi geliştirmek adına izliyorum.

oyun içinde elimden geldiği kadar takım arkadaşlarımla iyi geçinmeye çalışıyorum. sürekli diyalog kurup takım olarak birlikte hareket etmeye çaba gösteriyorum. tercih olarak solo offlane pozisyonunda oynamaya çalışıyorum. flame, blame, trash talk, rage olaylarına hiç girmiyorum. en kötü durumlarda bile takımı comeback yapabiliriz diye birlik beraberliğe davet ediyorum..

amaaaaaaaaaaaaaa

bütün bu saydıklarıma rağmen yok arkadaş olmuyor. neden mi olmuyor ?

çünkü bu ruslar, diyeceğimi sandınız değil mi ?

yok kardeşim ruslarla falan alakası yok. bu oyunu en aptal en gerzek topluluğu türklerdir. ben hayatımda bu kadar gerizekalı, bu kadar ezik, bu kadar tebiyesiz, bu kadar eğitimsiz bir topluluk daha görmedim. o rus diye suçladığın adamlar varya türkleri beşle çarpar eline verir. ulan en azından adamlar oyundan zevk almaya eğlenmeye çalışıyor. ama bu türk oyuncular yok mu... bak şimdi;

bir kere bir dota oynayan bir türk oyun hakkında her boku kesinlikle biliyordur. hani ona herhangi bir konuda birşey öğretmen ya da onu bir şekilde yönlendirmen söz konusu olamaz

her heroyu en iyi ve etkili şekilde kullanıyordur; skill build , item tercihleri falan ağzını bile açamazsın.

kendisi dışındaki herkes suçludur, kötü oyuncudur, noobtur, piece of shit tir.

amk sığırı 25 yaşına gelmiş daha ingilizce bilmez, takımında türk yoksa kimse ile anlaşamaz. sdadece öğrendiği bir iki ingilizce küfürü onları da tamamen yanlış telaffuz ederek tekrarlar. takımda türk varsa; ona da, o barzo mağra adamı türkçesiyle anca küfür eder.. ulan telefon numarası adres isteyen var lan .....

türkler ya carry oynar ya mid... imkanı yok yani bir türk de gelsin ben support oynayacam desin , ben offlane oynayacam desin.. hani şimdi birisi çıkıp ben support oynuyorum demesin sakın ; çünkü binde birsin güzel kardeşim...

ciddi anlamda bir milletten nefret etme nedeni olarak gösterilebilir oyun.

bence bu oyunun türkiye gibi az gelişmiş eğitimsiz ülkelerin insanları için paralı falan olması lazım. aslına bakarsan hiç oynatmasınlar diyeceğim ama yok o biraz fazla olur. paralı olsun arkadaş parasını versin öyle oynasın amk sığırı. aslında şimdi düşündüm de bu ayılar para verince daha da öküzleşirler..

not: oynayanlar bilir oyun içi sesli iletişim seçeneği var. burayı okuyan güzel kardeşim yalvarıyorum sana şu türkçeyi -ana dilini- konuşmasını öğren artık, yalvarıyorum. direkt kusma nedeni yani. şu iğrenç şivelerinizden, genizden çıkarttığını seslerden iğrenmemek elde değil. bir de konuşurken ağzınıda sigara olmasın yahu.. ne iğrenç insanlarsınız siz yahu.

resmen kustum farkındayım..

edit: çok fazla imla hatası var hiç uğraşmayacağım düzeltmek için..