bugün

kendi kendini yalnızlığa atmak

Öyle şunum var bunum var diyemem sıradan bir insandan bile daha sıradan bir hayat sürüyorum. Vücudumda ki hücrelerden 1 tanesi bile aksiyon veya ekşına sahip değil.Kendi yağımızda kavrulup gidiyoruz diyoruz ya işte bende tüp bile yok alevlendirip kavurabileceğim. Kısaca beni böyle anlatabilirim sizlere.
Yaklaşık olarak bundan 3 sene önce ilk yalnızlığımla tanıştım ve şöylede kendimi 3 sene boyunca teselli ettim.

Yalnızlık güzel,karışan yok trip yok sıkıntı yok istediğini yap istediğinle gez dolaş vs..

Tam koskaca 3 sene kendimi ne güzel kandırmışım. Elimde tutabileceğim kalıcı sevgi yok,çıkarları doğrultusunda hareket eden arkadaşlarım çok.. Kendi kendime çıkmaz sokaklara girip çıkmaktan aktif ve hayatım için koşturmam gereken zamanı suratı asık ve hayattan zevk almadan yaşıyorum. En kötüsüde bir başkasının benim bu hale gelmemde tek bir payı bile yokken kendi kendimi bu hale sokmamdan dolayı pişmanım.
Mutluluğunuzun peşinden koşun hayatınızda devamlı iyi insanları tutmak için çabalayın iyi bir yere gelmek istiyorsanız başarınızın arkasında bu insanlar olacaktır.