bugün

17 haziran 2016 ispanya yeni türkiye maçı

ispanyanın, götümüze meşe ağacını dalı budağı ile soktuğu maç..

bitse de daha fazla rezil olmadan kurtulsak.

hatta şu şampiyona biran önce bitse ; ligler başlasa da biz tekrar fenerbahçe mi galatasaray mı beşiktaş mı daha iyi falan muhabbeti yapsak.. şuan sahada bulunan oyunculara yıllık milyon dolarlar falan versek. neden çünkü; çünkü her konuda olduğu gibi bu futbol konusunda da, neyin ne olduğunu bilmeyen ezik orospu çocukları topluluğuyuz..

neymiş biz bu gruptan rahat çıkarmışmışmışmışız...bak bak beyinsiz orospu çocuğuna bak; sadece çıkmıyor üzerine bir de rahat çıkıyor.. geride kalan 2 maçta üst üste beş başarılı pas yapamayan takım! gruptaki tek rakibimiz ispanyaymış.. şuan izliyorsun değil mi maçı ? sence bu ispanya ile biz rakip olabilir miyiz? bak yenmeyi falan geçtim; rakip olabilir miyiz? ulan ben eufa falan olsam bu iki tanımı oynatmam lan.. bizimkileri bi köşeye çeker ; hadi siz bi siktirin gidin derim...

avrupa şampiyonasında 2 maç oynadık ve her ikisinde de bildiğin utandım lan.. allahdan hırvat ya da ispanyol bir arkadaşım yok diye sevindim.

neyse ya ; şu on numara beş yıldız über kaliteli ligimiz bir başlasa da ; fener mi cinconu siker yoksa beşiktaş mı en büyük onu bi çözsek...