bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Dün terkedildim.

canım hiç acımıyor bu sefer, hiç iç geçirmiyorum. alıştım mı artık yoksa duyarsızlaştım mı bilmiyorum. en son 5 yıl önce 21 yaşındayken terk edilmiştim, dağılmıştım, yıkılmıştım, parçalanmıştım. toparlayamadım yıllarca. şimdi ise 21 yaşında biri tarafından terkedildim. ne garip! çokta uzun zaman olmamıştı ama sevmiştim be. yeniden o duyguyu tadacağıma inanmıyordum ama tatmıştım yine onunla. kızmıyorum ona da ben de olsam kendime dayanamazdım sanırım. 2 gün iş yerinin önünde bekledim, en azından yüzüme karşı söylesin diyeceklerini dedim ama görüşmek istemedi. ve bu mesajımla teslim oldum yine yalnızlığıma.

"Senin yaptıgını çorumlu yapmaz" sözündeki çorumluyu simdi daha iyi anlıyorum. gülücük Bana güzel dersler verdin gerçekten. insan kaç yaşına gelse de bazı kalıplar değismiyor hayatında. Sizli bizli olup sonra senli benli olursun sonra hoşlanırsın seversin birlikte olursun ama sonra yine basa dönersin senli benli olup sizli bizli olursun ve ortada hiç birşey yokken bir yabancıdan bile daha değersiz görünürsün. Sen hani olgun insan istiyorsun ya hayatında önce senin olgunlaşman gerekiyor , karakterini olduğu gibi taşımalısın iyi günde değil sadece kötü günde de. Hep şunu söylerim "insan karakterinin gerektirdiği şekilde davranmalıdır". Sen bu değilsin biliyorum, yanılmıyorum bunu da biliyorum -iyisin-. Tabi ki insanlar bazen hatalar yapabilir , bunu belki bir gün sonra belki yıllar sonra anlar. Beni anlayacağını umuyorum ve bu kısa zamanda hayatıma kattığın her şey için teşekkür ediyorum. Seni beklerken verdiğim meyveler dahil gülücük yolun bahtın güzel olsun , gözleri kadar güzel olan kız. Seni kötü hatırlamayacağım. iyi aksamlar...

Not: evet. çorumluydu.