bugün

meral akşener

2 gün önce hdp yi, pkk yı öven terörist severlerin yeni oyuncağı.
olaya bakar mısınız? adam pkk yı da mhp nin elemanı olan akşener i de aynı şuursuzlukla övüyor.

tabiki fetullah teröristinin paralel yazarlarından bahsediyorum.
(bkz: #32045966)

adamlarda omurga diye bir şey yok,
2 gün önce bu fetoş sur bölgesinde şehit verdiğimiz vakit göbek atarak "surda bir gedik açıldı mukaddes mi mukaddes" demedi mi? şimdi aynı elemanların hatunu çıkmış diyor ki "pkk yı 6 ayda bitiririz" yine aynı paraleller çıkıp bunu da alkışlıyorlar. adamlar vatan hainliğinde master yapmış durumda. dansözlükte sınır tanımıyorlar.

"Fethullah Gülen de dahil herhangi bir dini cemaat ya da tarikatla bir irtibatım yok. Olsaydı gururla söylerdim"
diyerek rengini belli etmiş olan bu şahısa mhp gibi köklü bir parti emanet edilemez.

yok ben hdp ile masaya oturan, pkk ile koalisyona evet diyen fetullah teröristi tarafından yönetilen bir parti istiyorum diyorsanız buyrun destekleyin.

mhp yi alması imkansız.

goygoyculukta sınır yok yanlız kendi bindikleri dalı kesiyorlar.

şimdi malum hdp yi parlata parlata bokunu çıkardılar can dündar ve diğer teröristler, sonuç ellerinde patladı.

şimdi aynı kafayla mhp yi, daha doğrusu akşenerin ele geçirmesi için akşeneri parlatıyorlar lakin 1 ipte 2 canbaz oynamaz sıkıntı burada, mhp reklamı yapıyorlar ister istemez ve bu reklamı yiyen cihangir solcusu hdp ye oy vermez. mhp ye oy verir.

sonuç olarak hdp nin baraj altı kalması %100 kesinleşmiş vaziyette şu son olaylarla birlikte.

sonuç olarak fetoş ve enikleri bir kere daha kaybedecek çünkü allah haklının yanındadır.
1-mhp nin genel başkanı olamayacak.
2-hdp baraj altı kalacak.
3-fetoş bol bol ağlayacak.
4-o gedikler surda değilde fetullahın ve paralellerin bir taraflarında açlımaya devam edecek.