bugün

islam yok edilmesi gereken bir virüstür

islam hoşgörü dinidir zırvalıklarını bırakınız arkadaşlar. Siz önce dininizin ne olduğunu öğrenin. ( telefondan yazdığım için olduğunu bildiğim fakat ezberimde olmayan islamin farklı dinden olanlara yaklaşımını anlatan ayetleri yazamıyorum, dinini çok seven arkadaşlar açsın kitaplarını okusun).

Hoşgörü dini dersiniz ama dininizden olmayanları gavur, cehennemlik diye damgalarsınız.

Kafire vurmak sevaptır dersiniz.

Sivasta, maraşta, çorumda insan yakar öldurursunuz, ama ne de olsa siz ibadetinizi ediyorsunuzya, her turlu cennetliksiniz.

içki içen insanlara farklı gozlerle bakarsınız ama cennetteki şarap akan ırmakları reddetmezsiniz.

Sokakta sevgilisiyle gezen insanlara çok ters bakarsınız ama 72 huriyi duşunmek hoşunuza gider.

Çocuk tecavuzlerine, evliliklerine karşısınızdır fakar dini lideriniz 9 yaşında çocuğu karısı yapar.

Sizin ibadetinize uymayan insanları sokak ortasında en iyi sizler doversiniz.

Dunyanın ve evrenin sadece sizin için var olduğunu sanarsınız.

Hoşunuza gitmeyen bir durumu ya gormezsiniz ya da gerçek islam bu değil dersiniz.

Aklınızda her zaman cihad çılgınlığı ve katillik vardır.

Hoşgorulu dininizde, sizin inandığınıza inanmayan fakat sizden kat ve kat ahlaklı olan insanlar sonsuza dek cehennemde yanar, neden ?

Ben iç anadolunun en dindar illerinden birisinde buyudum. Farklı şehirlere de gittim, çevremde çok fazla dindar insanlar vardı. Hepiniz aynısınız canım arkadaşlarım. Cennet için ibadet eder iyilik edersiniz, ama hani vardırya onemsiz gibi duran ince noktalar, orada kendinizi ele verirsiniz.

islam hoşgoru dini falan değil arkadaşlar, birbirimizi kandırmayalım.