bugün

rte den inciler

- Benim çiftçim, köylüm, Hatçem, Fatmam, demokrasinin önüne takoz koyanları, 'Milli egemenlik hakkı halkın olamaz' diyenleri 22 Temmuzda evvelallah tasfiye edecek. *
- Dünyada makamlar, mevkiler bâki değildir. *
- Suçu bile bile işliyorlar. Cezalarını çeksinler. idam cezasına çarptırılanları kurtarmaya çalışanların asıl amacı islâma küfretmektir. *
- Değiştim! (Seçimler öncesi) 2006 senesi bir röpörtajı : Asla değişmem! *
- Ben meclis'in dua ile açılmasından yanayım. *
- imamlar da nikah kıysın. *
- Saygı duruşu sap gibi durmaktır. Saygı duruşu yerine dua edilmeli. Sap gibi durmanın manasını anlayamıyorum * dayanamıyorum ben de bir ekleme yapıcam. bence her 10 kasımda mevlüt okutalım rte mutlu olur bence.

Vatandaş: Anamızı ağlattınız be. Aşk olsun size aşk olsun. Tarım Bakanı Anayasa'yı ihlal ediyor. Yetmedi mi be? Hangi yüzle geldin buraya?
Başbakan: Bırakın yanıma gelsin. Derdini bana anlatsın.
Vatandaş: Geliyorum... Yetti artık ya! Öldük, bittik sayın başbakan... Devletimin Başbakanı...
Başbakan: Terbiyesizlik yapma!
Vatandaş: Terbiyesizlik yapmıyorum. Lütfen hakaret etmeyin.
Başbakan: Böyle bağırılmaz ki! Artistlik yapma!
Vatandaş: Artistlik yapmıyorum, sanatçı değilim ben.
Başbakan: Artistlik yapma! iyi bir sanatçısın. iyi bir sanatçısın terbiyesizlik yapma!
Vatandaş: Tarım bakanımızın anayasayı ihlal ettiğini biliyor musunuz?
Başbakan: Lan bana anayasayı öğretme! Terbiyesizlik yapma!
Vatandaş: Lan mı???
Başbakan: Evet
Vatandaş: Lan mı??? Canın sağ olsun...
Başbakan: Şu anda çiftçiye ne verildiğinin farkında mısın?
Vatandaş: Ne zaman?
Başbakan: Şimdi.
Vatandaş: Benim mahsulüm öldükten sonra mı? 2 senedir anamız ağladı. Suya muhtaç olduk...
Başbakan: Hadi ananı al git buradan.
Vatandaş: Lan diye hitap etme. Ayıp be. *

yazarın notu : hala bu insana inanıp peşiden gidenlere inanmakta zorluk çekiyorum. tamam idealleriniz görüşleriniz aynı olabilir ama bu yalan dolana çelişkiye rağmen hala gidiyorsanız hiçbirşey söyleyemiyorum.