bugün

demi lovato

kendisini malum çoğumuz disney den tanıyor bende o gruptanım disney de bulunduğu zamanlarda çıkardığı albümleri bir kenara koyuyorum unbroken albümünde gerçekten demi de ses varmış diyorsunuz r&b ye kayan sesi ve bu sesini kullanması tabi bunda çalıştığı prodüktörlerinde etkisi var tam da rehabilitasyondan çıktıktan sonra kısmına denk geliyor albüm adından da anlaşılacağı gibi rehabilitasyona girdiğinde herkes şaşırmıştı demi albümüne geldiğinde çıkardığı single lerden de hep bir hit çıkarmak için kasmış en hoşuma giden made in the usa şarkısıydı really dont care, heart attack, made in the usa, neon lights ı dinlemişseniz ne kastettiğimi anlamışsınızdır x factor deki jüri üyeliği gereksizdi bunda simon cowel in deminin disney fanlarını çekmesi ve reyting etkisini de düşünmesi oldukça büyük etken ve joe jonas la arkadaşım hiç bir problem yok aştım çok iyiyiz mesajı vermene de gerek yok ayrıldıktan sonra arkadaş kalma klişesine için götürmüyorsa yapma adamla ayrıldıktan sonra ortak turneye çıkıyorsunuz ve sevgilisini de yanında getiriyorsa o adamda da hıyarlık var ve sonra joe jonas tan gelen açıklama demi ve miley bana uyuşturucu dene dedi demi kötüydü ve bende deminin yanında olmak zorunda hissettim tarzı yaptığı açıklamaları ve deminin sürekli artık eminim bana katılan vardır vücudumla barışığım stay strong vücudumu seviyorum çıplak pozları v.s v.s her dergi röportajında bir kere bu konu geçiyor artık ve gerçekten sıktı evet kötü zamanlar geçirmiş olabilir yaşamadan bilemeyiz ama bu konu deminin yeteneğini gölgeliyor albüm satışlarında single satışları billboard durumu selena gomez oldukça önde albümleri kafa kafaya çıktı ki bence demi müzikal açıdan selena dan daha yetenekli ve daha güçlü bir ses demek ki neymiş sadece güçlü ses yetmiyormuş ya da albüm reklamını kendi reklamından ayrı tutacakmışsın ki confidenti dinlemedim ama kötü bir albüm olduğunu düşünmüyorum çünkü demi giderek her albümde çıtasını daha da yukarılara çıkarıyor ama artık kendi kişisel problemleri kariyerini düşüşe geçirmeye başladı.