bugün

blogger

Üç dört aydır uğraştığım mallık. Bu ne saçma şey mk. En kötüsü zamanı yok etmesi. Evet basit bir yazı bile saatleri alabiliyor.

En sonunda yazdığın yazı bir halta benzemeyebiliyor. Ulan iki gün önce yazdığım yazıyı okuyunca ben bunu hangi kafayla yazdım diye tepki veriyorum millet neden okusun ki?

Ki üç-dört ayda kimse okumuyor yazdıklarımı. Sonra sözlükten, sosyal medyadan link abanıyorum ama oradanda giren bir-iki talihsiz oluyor sadece.

Yani kısaca bununla uğraşacağınıza günlük yazın mk. Son derece samimiyetsiz yazılarınız kendinizle konuşunca gidiyor.

Ki bu işe para kazanmak maksadıyla girecek olan arkadaşlara ise allah akıl fikir versin. Tek kişiyle içerikleri dünya kadar olan sitelerle yarışıp onlara girecek olan müşteriyi kendinize çekemezsiniz.

Ayrıca bu blog işinden parayı gömenlerin çoğu karı kızlar. Onların yazdıklarına hiç girmiyorum.

Peki hiç mi yararı yok bu işin?

Var tabii ki benim gibi üniversiteye gidipte hala noktalama işaretlerini nereye koyacağınızı bilmeyen mallardansanız ve hayatınızda kompozisyon yazmamışsanız belki yazınız düzelir.

Ama benimki düzelmedi. Yani kısaca zaman kaybı.

Aha bu da blogum;
http://populerkulturcoplugu.blogspot.com/