bugün

tuğrul türkeş

60 yaşında bir insanın, bir bayanla görüntüsünü gizlice çeken olduysa dediyse vardır , bitmiştir.bir de çeken utansın demiş , sıvamış resmen.bu sözlerin benzerini aziz yıldırım 'ben şike yaptıysam da fenerbahçe için yaptım , kendim için yapmadım' diye söylemişti , bunlar üstü kapalı itiraftır , 'ben değil bir arkadaşım' geyiğinin ekürisidir '-se , -sa eki getirmek'.

bakın arkadaşlar bu hareketin hiçbir mantıklı açıklaması yok , sen tüm milliyetçi hareket partisi tek yürek olmuşken kafanın dikine gidemezsin , hele de kardeşinden ötürü hiç gidemezsin , kardeşin ahmet kutalmış türkeş akp'ye geçmiş bir kere , babanızın miras bıraktığı soy isminize hain damgası yapıştırmış artık , senin neyine partinin çıkarlarına ters karar alıp partiyi çatırdatmaya , yahu zaten bu amk partisi alıyor %17 , neyin derdindesin de daha oy düşürmeye çalışıyorsun

ayrılık olsa diyecek ki babamın partisinin üstüne yattılar , milliyetçilerden ziyade türkeşçileri alacak ve akp kanadına geçecek , mhp'den bir parça oy koparacak , partiyi de içten bölecek , hadi yollar ayrılmadı diyelim bu sefer bahçelinin otoritesi sorgulanacak , denecek ki nasıl ihanete ses çıkarmazsın , nasıl sana kaldırılan başı koparmazsın.bu sefer de türkeşçilere karşı olan milliyetçiler isyan bayrağını çekecek , istenen kelle verilmezse bahçeli'nin kellesi istenecek , yani yine oy bölünecek , yine parti çatırdayacak.

velhasıl bunlar olmadı mı , kemik seçmenin haricinde kalan 'ulan bu seçim de mhp'ye basayım amk' diyecek adamları soğutuyorsun partiden , adam diyecek ki ulan bunların götü başı ayrı oynuyor buna vereceğime gider başka partiye veririm.

e sevgili tuğrul türkeş bana de ki ben şundan şundan dolayı böyle yaptım , bir mantıklı açıklama göster allah kitap aşkına ya , yok amk her halükarda bu işten zararlı çıkan milliyetçi hareket partisi , her halükarda karlı çıkan adalet ve kalkınma partisi.

neymiş oğluna araba alamıyormuş , yalana bak ya koskoca tuğrul türkeş 15 bin tl çıkaramıyormuş , gözlerim yaşardı amına koyim.satılmayacak insan yoktur , her insanı alacak bir teklif veya tehdit mutlaka vardır , türkeş soy adına yakışan ne satılmaktır ne de tehditlere boyun eğmek , ama kendisi soy adına yakışanı yapamadı , ve her zaman mhp seçmeni tarafından hain olarak anılacaktır kardeşi ile beraber.