bugün

beşiktaş

bahtsız ve şanssız takımım.
nasıl oluyor da bu kadar çok sakatlık derdi çekiyoruz anlamıyorum.
neden böyle oluyor diye bir soru geliyor aklımıza.
daha nedenini bulamıyoruz.
antrenman yapıyor takımımız çift kale maça geçiyorlar.
adam rakibini geçiyor bir anda yerde kalıyor.bir de dizinde sıkıntı yaşıyor en kötü sakatlık bölgelerinden biri.
bir bakıyorsun 6 ay yok.
sayın hocalarım sayın yönetim ne yapıyorsunuz anlamıyorum ki.
bir düşünün şimdi bu durumun getirdiği zararı.
tolgay arslan yaşadı bu durumu geçen gün ve şimdi 6 ay oynayamayacak.
orta sahada belki de bu seneki en iyi oyuncumuz olacaktı kendisi.
şimdi ne yapacak hoca transfer isteyecek ve yönetim transfer yapmak zorunda kalacak.
kasadan para gidecek bir güzel,sonra tolgay oynamadan para alacak,sonra ameliyat için güzel bir masraf ödenecek ve böyle böyle gidecek.
adama para vermeyin demiyorum yanlış anlaşılmasın,ama bir sakatlık yüzünden çıkabilecek sonuçları göstermek istiyorum.
artık canımı çok sıkıyor bu durum.
avrupa'da da 1 numarayız yanlış hatırlamıyorsam sakatlık konusunda.
'beşiktaş'ta şok sakatlık' 'oyuncunun çapraz bağları koptu' en çok duyduğumuz kelimeler oldu.
mustafa ve ismail gibi bir gerçek var karşımızda.
ikisi de çok ciddi sakatlıklar geçirdi.
sakatlıktan dönmek hiç de kolay olmuyor.adam gücüne güç katacakken hoop sakatlanıyor ve performans ve yetenek yönünden zayıf düşüyor.
teknik olarak çok zayıf kalıyor böylece.
hatırlarsanız ismail en iyi genç yetenekler arasındaydı.sonra bir sakatlık geçirdi milli takımda.
sonra bizde de üst üste sakatlıklar geçirince kendini geliştiremedi.
kulüp böyle böyle çok şey kaybetti.
hem genç yeteneklerini hem başarıları hem de para kaybetti doğal olarak.
benim ricam bu sakatlık sorununa bir çözüm bulunmasıdır acil olarak.kesinlikle normal karşılanmamalı bu durum.
bence antrenör-menajer-sağlık ekibi arasındaki uyuma çok dikkat edilmeli.bu yoksa oyuncuya dengesiz yüklemelerle oyuncunun kariyeri çok rahat mahvedilebilir.
doktor fizyoterapist masör kondisyoner hepsinin denetlenmesi lazım kesinlikle.
gelecek başarılamız için,borçlarımızın ödenmesi için bunlar yapılmalı sayın kardeşlerim.