bugün

silicon valley

2. sezonu başlamış olan dizi. ilk haftasında şans eseri denk geldim kendileriyle mesleki hastalık olarak hemen yapıştım, o gün bu gündür hastası oldum bırakamıyorum. (ara vediğinde baştan sona kaç kere izledim hatırlamıyorum otel odasındaki data manipulation sahnesi hala favorim*). Bu bölüm biraz durgun başladı güzel espriler vardı içinde fakat genelde hazırlık ve yas temalıydı.

--spoiler--

Peter Gregory'yi canlandıran aktör Christopher Evan Welch'in öldüğünü duyduğumda nasıl bağlayacaklar acaba umarım başkası rolü almaz dediydim en iyisini yapıp dizide de öldürerek aynı ayarsızlıkta bir abla bulmuşlar. Hooli - Pied piper çekişmesini merakla bekliyoruz. Richard startup kabızlığını atsın monica ile işleri ilerletsin, erlich aforizmalarıyla bizi güldürsün, dinesh-gilfoyle birbiriyle daha çok ta.ak geçsin keyfimiz yerine gelsin.**
--spoiler--

Yapımcılara mail atasım var anasını satayım biraz türk dizisi izleyin de siz de eksiğimiz yok diyip 3 saate çekin şu bölümleri. 20 dk yetmiyor anasını satayım. işin yoksa 20dk için bekle 1 hafta daha