gecenin sözü

gecenin sözü şu olabilir; hadi siktir git yat şimdi...gece rüyanda kendini lisede mi görürsün, tatilde mi görürsün, yıllar önce kaybettiğin ananın kucağında mı, sevgilinin kucağında mı görürsün bilemem, sikimde de değil.bırak artık şu herkesden farklı fantazileri, hayalleri. sen sevdiklerinin dünyasında var olan bir adamsın sadece yada kadın. sana gerçekliğini kazandıran onlar, sen değilsin. nobel kazanamayacak yada sürpriz magnum çubuğu sana çıkmıycak. lütfen, bunu bize yapma, otobüse binerken, yada arabamda trafikte seni bu şekilde görmek istemiyorum. beni üzüyorsun, senin için üzülüyorum. istiyorum ki sende bana ortak ol, senin sıradan sevinçlerin yada üzüntülerini paylaştığım gibi sende benimkileri paylaş. söz veriyorum sana ayak bağı olmayacağım, seni kıskanmayacağım, alışageldiğin insanlar dışındada insanlar var.lütfen siktiğimin gözünü aç. benim dertlerim çok daha farklı olabilir, sende bana destek olmaya çalış.yada siktir git annenin sana anlattığı masallarda yaşa.
-Beraberinde getirdikleri umutlar ve korkularla akın akın gelen arzulara teslim olduğumuz sürece... Kalıcı mutluluğa ya da huzura hiçbir zaman kavuşamayız.