bugün

ekşi sözlük

milletin deli gibi caylak sirasinda bekledigi, seviyenin ve yas ortalamasinin yuksek oldugunu zannettigi yer, yeminle mal bu insanlar, oradaki velet populasyonu buradakinin üc misli, entry girenlerin yuzde 90'ı 2012 sonrasi yazarlar girin bakin, bu durumu acikliyor zaten, ergenlerden kacalim diye diye ergen mekani yapmislar eksiyi haberleri yok, yeni yazar olan bir ergen bakiyor gereksiz baslik sayisi fazla degil, ayni baslik uzerinde millet tonlarca entry girmis, mevcut duruma bakiyor e o zaman bende siritmayayim araya kaynayayim mantigiyla sivisma taktikleri bla bla bla, ortama ayak uydurma mevzusu.. oranin moderasyonu burdaki gibi pasif olmadigi icin troll basliklar aninda ilgili benzer baslikla birlestiriliyor, uludagsozlukten tek iyi yani unlulerin eksiyi burdan daha cok takip ettigidir, unlulerin cogu sozlukleri takip eder, yazar sayisinin fazlaligindan dolayi ekside goze batmak buradaki kadar kolay olmadigi icin, 16-17 yasindaki veletler ekside at kosturmaya calismazlar, buradan sozde emekli olup giden yazarlar ise kendilerini entellektuel kisilerin arasinda zannedince seviyeyi de yuksek saniyorlar, basliklara ve yazarlara dikkatli bakilinca yas ortalamasi kendini ele veriyor iyi bir gozlemle online listesinde 25 yas ustu 10 kisi ya vardir ya yoktur diyebiliyorsunuz, isteyen simdi bile baksin buradan daha beter halde, oradaki hesabimi buradaki kadar aktif kullanmiyorum nedense, cunku cok sikici, kalabalik arasinda kayboluyorsun, sanki yazdiklarini cok az kisi okuyor ve kimse siklemiyormus gibi izlenim veriyor , ama seviye yerlerde harbiden , girin bakin ve de gorun iste 19 mart x'in y olmasi, gotunu parmaklama teknikleri, anal seks esnasinda yok bilmem ne olmasi, falandi filandi, eksi icin gotunu yirtan kisiler harbi malsiniz, ben oradan kacmaya calisiyorum bunlar oraya gitmek icin parayla hesap aliyorlar way amk