bugün

karindesenjackinkizkardesi

türk erkeğini troll'lemeyi iyi bilen yazar. helal olsun.

umarım bu deneyimlerini bir kitapta paylaşmaz amk. rezil rüsva edecek tüm türk erkeklerini insanlığa.

düşünsene kitapta; ''look, let me tell y...'' durun türkçe yazayım ya. kitabı ingilizce yazar amk tabii; dünyaya rezil olalım diye, ben türkçeye çevireyim anektodlarını;

--spoiler--

bakın anlatayım; amk o zamanlar pek bi süksem yok yazarlık konusunda. hani pek kayda değer şeyler yazamıyordum açıkçası. yedinci nesilim; senelerdir sözlükteyim. bi' sike yaramıyorum. düşündüm; ''herhalde bu bu böyle olmayacak, sözlük pek sarmıyor, en iyisi troll'leyeyim şu mal oğlanları da eğleneyim amk. kitabımda da paylaşayım şu rezilleri akılları başına gelsin, şu abazanlığı bıraksınlar artık amk'' dedim içimden ve bir karar aldım. müstehcen olmamakla birlikte, güzel yüzümü, şekilli şukullu pozlarımı şu bebelerle paylaşayım. zaten yarısı abazan, yarısı da galeyana gelip ''kezban, çirkin lan bu, seksi mi haha'' gibi ithamlarla doldurur nickaltımı diye düşündüm. amına koyayım ne güzel düşünmüşüm! bu salaklarla ara ara fotoğraflarımı paylaştım. yani bildiğin; ''oltamı atım bekliyorum'' hesabı takılıyorum. ulan her gün bir sürü nickaltı... bunlar harbi çok mal amk. çok iyi taşak geçtim hepsiyle. fotoğraflarımı paylaşıyorum diye beni yollu zannediyorlar. amk ben elimde pazar poşetleriyle entry giren kızım amk nerem yollu? evde fasulye ayıklamaktan parmaklarım yamulmuş, gelmiş diyorlar ''patlak bu''. haydaaaa. ulan uyansanıza; taşşşşşşak geçiyorum işte amk. siz de ne arsızmışsınız, ne troll besleyicisiymişsiniz amk!

neyse; işte böyle bir sosyolojik deney yaptım türk erkekleri konusunda. bu kitapta da onlarla ilgili anılarımı, mesajlarımı, tuhaf tuhaf nickaltı'larını paylaşacağım. keyifli okumalar dilerim...

--spoiler--

kız helal olsun sana tekrar.

bu da benim gözümden harun abla(enteresann) ve uludağ sözlük errrrrrkekkleri;

görsel

not: umarım aseksüeldir.