bugün

bakın bakın ne anlatıcam

valla ben cidden bişiy anlatıcam bakın bi:

şimdi ben ex.imden ayrıldığımda baya bi yazı yazmıştım. nefretimi kırgınlığımı vs. yazmak rahatlamak için.

ayrıldıktan 4-5 ay sonra ex.in yeni sevgilisinin bana sataşmalı şeyler yazdığını görüp ben de buna ithafen birşeyler yazmıştım. sonra kız üşenmemiş bana bol zırvalamalı mail atmıştı. ben de cevap atmayıp olayın kapanmasını beklemiştim.

sonraları bana dediklerini düşünüp sonra da siklememeye karar verdim. taa ki geçtiğimiz güne kadar.-ki bilmiyorum bunları o mu yapıyor? yoksa ex.in yakın arkadaşı olan kıvırcık mı? yoksa başka, bambaşka biri mi?

her o kimse- işte o biri üşenmemiş fake hesap açıp eski nefret/hüzün/özlem karışımı saçma yazılarımı şu an sevgilime ısrarla yolluyor.

dedim belli ki birileri birşeylerden oldukça rahatsız olmuş. fakat fake hesaplarını tüm sosyal medyaya yayıp bizi her yerden taciz etmesi, 500 üstündeki tüm entrylerimi ve 5000 üstü tweetlerimi üşenmeden tek tek okuması.. ve bunları sevdiceğime atıp huzursuzluk çıkarmaya çalışması..

şuraya bi psikiyatri konsultasyon notu bırakıyorum bi zahmet alıversin kendisi;

(#)psikiyatri notu(#)
kimliği belirsiz, yaşı bilinmeyen hasta, ciddi obsesif kompulsif bozukluk ve akut psikoz şikayeti ile acil servise getirildi.
ciddi mental retardasyon + akut psikoz + okb +şizoid bozukluk ön tanısıyla tarafımızca değerlendirildi.
-öneriler-
1-yatış endikasyonu mevcuttur. fakat bu dünyada yeri olmadığından yatacak yeri yoktur.
2-tedavi uygun görülmedi, EKT overdoz önerildi.
3-konsultasyonu okuyup susması önerisiyle; tarafımızca bol nasihat ve küfürle evine yollanmıştır.