bugün

arda kural

net bir şekilde deli taklidi yapıyor ama beceremiyor. peki neden böyle bir şeye kalkıştığının sebebi ise saçma mimiklerine rağmen gayet makul görünen sözlerinde gizli. adam net bir şekilde tükenmişlik sendromu diye isimlendirilen hali yaşıyor. yani ben bu dünyaya neden geldim sorusunun cevabını aramakta. öyle ya! içi boş sabun köpüğü misali aklı yerinde kimsenin oturup vaktini harcamayacağı dizilerde oynuyorsun, orada ne bir zeka pırıltısı, ne insanların hayatına bir mana katan değerler manzumesi var. her hafta her yayın sezonu yeni bir saçmalık. bir kaç yüz bin cahil liselinin hayranlıkları, çevredeki erkek ve kadınların yüzeysel takdir ifadeleri. adam kendi kendine diyor ki ben bu değilim. bunların ötesinde ve gerisinde başka bir arda var. o deli taklidi belki de başka bir iş beceremeyen eğitimsiz, mesleksiz bir adamın yeni bir projede yer almak için oynadığı küçük bir oyun. o da biliyor o projenin kendisine sadece ekmek getireceğini, ruh ızdırabına derman olamayacağını, altın vuruşa giden yolda bir doz kokain gibi olduğunu. ama birisi elinden tutup başka bir yol daha var, bundan daha iyi bir hayat mümkündürü kendisine gösterene dek bu şekilde devam edecek..