bugün

vestel

"Bu attığım ikinci ve son şikâyet mesajım 1,5 aydan beri serviste bekleyen iki adet 17" siyah monitörüm var her arayışımda değişik sorunlar söylenip beklemem gerektiği söylendi. Çarşamba günü aramayıp kendim servise gittim. istenilen parçaların geldiğini büyük ihtimal ürünlerin akşama teslim edileceği söylendi. Bu gün cuma ürünler halen teslim edilmemiş. Olurda! Servis binası mı çöktü yolda kaza mı yaptılar merakından bu gün bi daha servise gittim ve başka parça isteneceği başka arızalarının çıktığı söylendi. Yapılan işe yabancı olmadığımdan power kabloları hariç bütün aksamların değişmiş olması gerektiğini bana söylenen arızalardan biliyorum." şasesini istedik geliyor kart istedik geliyor düğmeleri bozuk değişecek" akla gelebilecek her türlü arıza söylendi. Anladığım kadarıyla iki hafta daha sürer. vestel 'e ait hiç bir ürün kullanmak istemiyorum gerekli olan başvuraları bu gün itibari ile yaptım. gerek tüketici hakları gerek il hakem heyetine. Bundaki sebep beklediğim 1,5 ay değil. Şimdi ve daha önce muhatap olduğum yetkili servislerin tutumu ve ürünlerin kalitesizliği. Daha önceki yetkili serviste de 2 ay bekledim yetkili servis değişince vestel adına sevinmiştim. şu an serviste olan ürünler daha önce 2 ay beklediğim ürünlerle aynı olanlar son gidişiyle 6 defa servise girişi oldu ve 2 kere hiç bir işlem yapılmadan tamir edildi diye ürün servisleriniz tarafından bana teslim edildi. Dalga geçer gibi ki dalga geçiyorlardı.. Bütün bu gelişmelere rağmen halen sizinle muhatap olmam vestel in büyüklüğü değil benim vestel den daha büyük olmamdır."

yok kaletesi yok ihracaatı bilmem neyi sikerim ben böle televizyonu böle markayı böyle kaliteyi.

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)