bugün

taksici muhabbetleri

taksimden genç bir abimizin taksisine binilmiştirhafif çakır olmanın verdiği genişlikle iş geyiğe vurulmuş yanlışlıklada barda çalışıldığı ağızdan kaçırılmıştır.

taksici: oo size karıda düşüyodur orda
aksak tirtil: eh işte abi allaha şükür ehe ehe
taksici: şimdi normalde ben kafası güzel almam zor oluyo, geçen bi hatun bindi arabaya kafası güzel illa gel benimle eve beni yıka diyo. gitmedim ama bıraktım evine
aksak tirtil: oha be abi sende kız o kadar çağırmış??
taksici: yok ben seçiciyim(!) geçen reinadan müşteri aldım2 hatun taş gibi geldik nişantaşına bunlar soruyo bi gecede ne kazanıyosun diye, dedim 100 milyon gel dediler iki katını vericez. gittim sabaha kadar ikisinede verdim küsküyü verdim küsküyü (burda bendenizin yaptığı sallamalardan etkilenmediğimi farketmesi üzerine) sabah oldu aradım patronu araba gündüzde bende dedim akşama kadar iki arkadaşları daha geldi verdim küsküyü verdim küsküyü...

yorum: ulan allahsız anladık müşteri yokken sıkılmamak için uydurduğun fantazileri bize anlatıyosun, bari destekli at. reinadan çıkan hatun sana dönüp bakarmı hem sen gece iki gündüz 4 hatuna yetebilirmisin, ben bunları yiyecek kadar malmıyım. (bkz: at yalanı sik inananı)