bugün

sözlük yazarlarının itirafları

geçenlerde arkadaşım sevgilisinden ayrıldı. sevgiliside benim arkadaşım ortamda tanıştılar falan. neyse geçen sene 3 4 ay birliktelikleri oldu bu arkadaşların ayrıldılar. derken yılbaşından bir kaç hafta önce tekrar konuşup sevgili oldular. konuşurlarken arkadaşa nasihat veriyormuş gibi kızın tekrardan arkadaşımı üzüp ayrılacağını falan filan anlattim arkadaşıma ancak bizim esas oğlan kızı sevdiğinden dinlemedi beni. ve sonunda dediğim oldu, ayrıldılar. sonra ortak arkadaşları ben olduğumdan birbirlerine aldiklar bir iki küçük hediyeleri benim vasıtamla birbirlerine gönderdiler. bizim oğlan kızın aldığı hediyelerle beraber posetin içine şimdi ismini hatırlamadığım aşk romanı kitabi koymuş. neyse verdim torbayı kız kitabı cıkarıp attı masaya. sessizce aldım kitabı o atılan yerden ve aldım eve getirdim. arkadaşım üzülmesin diye kitabı alıp veremiyorum ona ve hic bir zaman o kitabın bende olduğunu bilemeyecek. olurda bu entry mi okursan dostum bana kızma. üzülmeni istemedim. bende kalacak o kitap.