bugün

10 aralık 2013 galatasaray juventus maçı

üç sonuçlu bir müsabakanın iki sonucunun juventusa yarıyor olması galatasaray açısından dezavantaj gibi görünsede kazanmaktan başka alternatifin olmaması bence daha motive edici ve hedefe odaklanma açısından da daha net bir tavır gerektirdiğinden avantaja dönüşebilecek bir durum ortaya çıkabilir. bununla birlikte sahada ne istediğini bilen bir takım olma ihtimalini kuvvetlendirir. bu durumunda gereklerini yerine getirirseniz sahaya olumlu bir tablo yansır. ama tabii galatasaray nasıl bir irade ortaya koyacak? yeterli baskıyı gösterebilecekmi? buna juventus ne kadar izin verecek gibi soruların cevapları çok önemli. ben galatasaray yeteri kadar isterse ve tabii bunu sahaya yansıtabilirse türk telekom arenadaki taraftar baskısıyla birlikte juventus için kolay bir maç geçmeyeceği kanaatindeyim. evet galatasaray kolay gol yiyor ve evet bir dizi sıkıntılar var ama tüm bunların üstünü bem beyaz bir sayfayla kapatma şansı avucunun içinde. ben gereken reaksiyonu galatasarayın göstereceğini ve bu müsabakanın galatasaray için bir diriliş müsabakası olacağını düşünüyorum. hissiyatım galatasarayın kazanacağı yönünde.