bugün

roberto mancini

üzerine çok gidilen teknik direktör. ünal aysal fatih terim çekişmesinde net bir şekilde başkanı haklı buluyorum. mancini ismi benim kafamda da soru işaretleri uyandırıyor. ama şu an boşta olan teknik direktörlerden yapılabilecek bir tercih. zaten mancini'nin dışında gelebilecek bir marcelo bielsa bir de prandelli var. prandelli zaten italya milli takımını da çalıştırıyor yani zor bir ihtimal gelmesi. beni şaşırtan aykut kocaman, samet aybaba gibi teknik direktörlere sahip kuşların gelip burada bu adama çamur atması. mancini çok önemli başarılara sahip olmakla birlikte henüz avrupa'da rüştünü ispat edememiş bir hoca. bu bizim için avantaj mı yoksa dezavantaj mı zamanla göreceğiz. kendisine inter, man. city gibi takımların güvenmesi ve takımın başına bu adamı getirmeleri nasıl bir teknik direktör ve nasıl bir profesyonel olduğu konusunda fikir edinmelerine yardımcı olabilir bazı arkadaşların. biraz araştırırsanız mancini'nin ne kadar profesyonel ne kadar çalışkan ve ne kadar sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. ayrıca beraberinde çalıştığı teknik ekip de bir o kadar iyi olur mancini'nin. bunları galatasaray kariyerine yansıtırsa başarılı olacağını düşünüyorum.