bugün

survivor ünlüler gönüllüler 2013

istanbul a ilk gelişim. üninin ilk senesi...

sultanahmet meydanında kameramanla muhabir geçiyodu yanımızdan ramazan programı yapıyolar. yanımdaki arkadaşım 'abi benle de röportaj yapmıycan mı yaa' dedi. muhabir 'gel kardeşim yapalım' dedi. röportaj başladı bende çocuğun yanında mal gibi dikilip arada göz ucuyla kameraya bakıp 'ulan gelir gelmez televizyona çıktık şöhret yolu açık valla' diye içimden geçiriyodum. arkadaşa bi soru sordu 15 dk susmadı lan çocuk.

neyse diğer gün yayınlanacak röportaj geçtik yurttaki tv nin başına bekliyoruz. sağa sola da abi trt yi açın biz çıkıyoruz diye hava atıyoz amk. bi çıktık muhabir mikrofon uzatıyo çoçuğun kurduğu 300 cümleden müstesna bi kelime seçip koymuşlar tak diye bitiyo röportaj. işin enteresan tarafı konuşan arkadaştan çok ben görünmüşüm lan eheh. sağa dönüyoz sola dönüyoz 'gördünüz mü lan? ben çıktım mı olm?' diye evhamlı sorular soruyoruz. yurttakiler 'ya sanki kulak memeni gördüm gibi oldu', 'bu ne olm programa damganızı vurmuşsunuz', 'türkiye bu yüzleri unutmayacak' vari ibnemsi şakalarla gülüştüler.

ama 'gün gelir devran döner, horoz domalır tavuk gömer' demiştim ben onlara.

evet beyler bundan 1 ay önce telefonum çaldı açtım kim olsa beğenirsiniz? acun ılıcalı!

röportajı izlediğini söyleyip, survivorda ünlüler tarafında yarışmak isteyip istemediğimi sordu.

'kuluncuma yel girdi' abi deyip kapattım.

tanım: ünlüler kadrosunda ümit karan haricindeki kimseyi tanımadığım yarışmadır.