bugün

leyla ile mecnun

hep bu dizi hakkında bir şeler yazmak istedim ama hep çekindim. hislerimi anlatamamak, bu diziye haksızlık yapmaktan korktum. Kimseden duymadım bu diziyi. yarıyıl tatilinde canım sıkılmış bir halde ilk bölümüne denk geldim ve bir şans verdim kendisine. Güldüm güldüm. daha önemlisi yıllardır zorla güldürmeye çalışan paslanmış tv komedi alayışına bir baş kaldırış gördüm. Adamlar bir devrimin başındaydlıar ve mükemmel bir yazar dahi bir yönetmenle bir araya gelmişti. Ve bir daha hiç bırakamadım. çarşamba günleri yayınlandı ilk sezon. sonra pazartesiye alındı. aulan neler geldi dizinin başına. leyla öldü mesela. hala çok özlüyorum leyloş'u. mecnun da çok özlüyor. zaten mecnun o eski bildiğimiz mecnun değil. her geçen gün aklı yerden bir karış daha yükseliyor.yalan yok yedinci leyla'yı sedef kadar, şirin kadar bile benimseyemedim. mecnunda benimseyemedi biliyorum. zaten leyla gittikten sonra mecnun "mecnun" olmadı mı? Neyse bu mevzu böyle uzar gider....

Kısacası bu diziyi çok seviyorum. Nası yapsak ?

Şu hayatta yer değişmek isteyeceğim tek adamsın Burak Aksak. At kafası be. pislik.