bugün

paraf kart

kampanya ve ayrıcalıklarına kanıp aldığım bir boka yaramaz dandik kart, bir boktan anlamayan adamı çıldırtan diolog adı altında hizmet veren müşteri temsilcileri var, başımdan geçen olayı abartısızz ve olduğu gibi anlatıyorum;
ben- alo ben 600 tl harcama yaptım, 300 tl harcama sınırını geçtiğim için sevgililer gününde vadettiğiniz 100 tl restaurant harcamasına hak kazanmış oluyrum deği mi ?
müştm- 1 dk efendim bilgiler kontrol ediliyor, malesef efendim sizin harcamanız 3 taksit olduğu içiç 200 tl harcamanız gözüküyor bu ay için bu nedenle kampanyadan fazdalanamazsınız
ben- nasıl olur kardeşim ben tek çekim yaptım !
müştm- kart otomotik yapıyor efendim
ben - lan siz benim cebimdeki paraya ne karışıyorsunuz ! size neee, kim size dedi taksite bölün ? bağırış çağırış kavga ama cevap net kampadan fazdalanamıyorsunuz, neyse sinirim geçti 1 saat sonra tekrar aradım olayı izah ettim ve bana sormadan benimm tek çekim yaptığım işlemi siz bana sormadan 3 taksite bölemezsiniz bu yasal değil dedim, sizin bu keyfi işleminiz yüzünden 100 tl restoran harcaması hakkımı kaybettim dedim, karşımdaki temsilci hayır efendim hakkınızı kaybetmediniz kampanyadan faydalanıyorsunuz sorun yok demezmi neyse temsilciye teyit ettirip mutlu bir şekilde kapıyorum telefonu, öğleden sonra sabah kavga ettiğim hatun arayıp size yanlış bilgi verdim üzgünüm kampanyadan faydalanmak sizin hakkınız diyor falan olay tatlıya bağlanıyor, bu sabah tekrar arayıp kampa hakkında fazla bilgi vermediniz şimi bizim orda güzel bir kebapçı var orada yemek yiyebiliyormuyum diyorum karşımdaki temsildi tabi efendim yeterki restoran ve lokantalarda yemek yiyin ve post çıktnızda yemek hizmeti görünsün diyor, neyse kebapçıya gibip duble kebaplar yiyoruz içiyoruz hesap geliyor 100 lirası paraf karttan çekiliyor derken mutlu bir şekilde eve geliyorum, sonra birden kıllanıp bankayı arıyorum tekarar diyorum ki ben yemeğimi yedim kontrol edin bi sakat olmasın, karşımdaki bayan mutlu bir ses tonuyla demesin efendim o işlem geçersiz, diyorum neden geçersiz restoran harcaması değil efendim diyor, sinirlerime hakim şekilde ulan öğlen aradım fişte yemek harcaması gözüksün yeter diyorsunuz, şimdi kebapçıyı kabul etmiyor sosyeteler illa restoran olcakmış a.q ulan hayatınızda kaç defa o dediğiniz yerlere gittiniz ? neyse şikayet kaydı oluşturuldu falan filan bi bok çıkacağı yok, bakın basit bir kampanyadan başıma neler geldi, ay sonu exstrasının gelmesini bekliyorum iptal edicem kartı, birde arkadaşım var şöyle dedi ulan banka adama yağmurlu havada su vermez versede midesine inmeden yolda gırtlağını sıkar geri çıkartır sen neye güvenip banka ile iş yapıyorsun ?