bugün

kemalistlerin vatanı ahlaksızlaştırdığı gerçeği

götten uydurmadır efendim. "ifade aynen şudur" diyip iki nokta üst üste koymakla olmuyor. 1936'da doğan babam 1945'ten itibaren yazları Eskişehir/Sivrihisar Ulucami'de imam olarak görev yapan üvey amcasından onun kızları ve diğer başka kuzenleri ile birlikte kuran-ı kerim dersleri almıştır. Kimse de kendilerine karışmamış, engel olmamıştır. hatta Aynı imam amcamız 1950'de demokrat parti kurulunca emekliliğini istemiş ve partiye katılmıştır. Birkaç yıl parti içinde çalışıp bu iğrenç şer odağı partinin nasıl memleketin çivisini çıkarmaya yeminli amerikan uşağu din bezirganı olduğunu anlayıp oradan istifa etmiştir.

Bahsedilen dönemi yaşamış onlarca amcam teyzem halam var, dedelerimi ve babaannemi kaybedeli çok zaman olmadı. Hiç kimsenin ahlaktan dinden bahsetmenin yasak olduğunu söylediğini duymadım. Aksine bir sosyal bilimci olduğum ve yakın tarihe meraklı olduğum için yobazların iddialarını tek tek sorduğumda çok ciddi tepkiyle karşılaştım. Kimse yalanla riyayla atatürk ilke ve inkılaplarını karalamaya kalkmasın. Elinin benzin kokusu hala geçmemiş katil yobaz sürüsü daha şurada üzerinden 50-60 sene geçmemiş mevzuları karartmaya kalkmasın. Sizin atanız dedeniz de sizin gibi bozguncu sizin gibi yobaz ve ilerleme düşmanıydı, size pislik ceddinizin ektiği kin bizde yeşermez, biz sizin gibi uçan şeyhlerle dehşetli cehennem tasvirleriyle değil akılla bilgiyle sevgiyle büyüdük, bunu unutmayın.