bugün

deniz baykal

çankaya yokuşu diktir fıtıkla çıkılmaz diyerek fıtık sorunu bulunan recep tayyip erdoğan'a muhalefet ettiğinin sanan şahıs, birileri de çıkıp muhalefet etse kötü etmese kötü demiyor mu, ne yapacağımı şaşırıyorum. ulan işsizlik konusunda ne yaptın diye sorsun ya recep tayyip erdoğan'a, ne bu üniversite mezunlarının hali, 700 ytl'ye çalışıyorlar desin ya, adamın belindeki hastalıkla çankaya yokuşu arasında bağlantı kurmak mı muhalefet oluyor.

geçen hafta grup toplantısında konuştu, dedi ki recep tayyip erdoğan çankaya'ya çıkmasın, aday olmasın söz korktuğu için değil bu milleti düşündüğü için aday olmadığını söyleyeceğim. ben de inandım, mert adam dedim, babam dedi ki olum inanma, ya baba çok artniyetlisin dedim, adam hakikaten bu milletin iyiliğini istiyor belki, dün abdullah gül ak partinin adayı olarak açıklandı, baykal biz recep tayyip erdoğan'ı seçtirmedik dedi, utandım, böyle bir muhalefet liderinin yıllarca atatürk'ün partisi diyerek milleti sömürmesinden utandım, rozet atatürkçüleri, halkı değil kendi iktidarlarını düşünüyorlar, bir insan iktidar olmak istemez mi yav, istemiyor adam, zorla değil ki, muhalefeti iyi yapsa da iktidara yön verse, yol gösterse neyse, senin belin fıtık, öbürünün gözleri şaşı, ne güzel muhalefet..

recep tayyip erdoğan'ın deyişiyle ce-ha-pe lideri, büyük başkan oley.