bugün

how i met your mother

--spoiler--
bence senaristler bizi yine ters köşeye yatıracakmış gibi geliyor. ted in "gelin beni mi görmek istemiş" sözünü söylerken robinin arkası dönük ted onun robin olduğunu veya olmadığını görmeden odaya dalarak bu sözü sarf ediyor. ve ufak bir tebessümle ted e dönmesi ileri ki bölümlerde üzgünüm sen miydin gibi bir söz ile geçiştire de bilirler buna güvenmemek gerekir. robinin tebessüm etmesinin nedeni az da olsa barney e bir şeyler hissetmesi düğünün kendi düğünü olmasını hayal etmesi gibime geliyor. gelin robin olabilir, olmayabilir ama ben olmayacağı kanısındayım. velhasım mantıklı bir strateji ile 23 ve 24. bölümleri birlikte yayınlamaları çok daha iyi olmuş. yoksa yarıda kesip bir hafta sonra son bölümü yayınlamaları hiç iyi olmazdı. bebek filmin gidişatını nasıl etkileyecek yoksa muhteşem yüzyılın mustafası gibi bir anda 20 li yaşlarına mı gelecek ileri ki bölümlerde görücez. ha yeni aklıma geldi bir bölümde robinin hamile olduğu ve çocuklarıyla konuştuğu sahneyi hatırlamışsınızdır. daha sonra bunların hayal olduğunu robinin çocuk sahibi olamayacağını görmüştük. ve tedin bir sözü vardı robin teyzeniz iş hayatında çok başarılı olacak vs vs bu bölüm üzerine de diyorum ki robin gelin falan değil.
--spoiler--

edit: imla