bugün

öyle bir geçer zaman ki

Soner'in hayatında ne değişti de yine sevgi kelebeği moduna geçti bi türlü anlayamadığımdır.
kardeşi intihar etmişti adam vicdan azabından ölecekti şimdi olayın üstünden taş çatlasın 2-3 ay geçmiş adama kardeşin desen o kimdi ya modunda takılacak

benim kardeşim gözümün önünde beynini dağıtacak (hemde hayatta birbirimizden başka ailemizden kimse yok bir nevi ona babalık yapmış olucam) ve bu intihara sebep de ''ben'' ve ''kardeşimin karısı benimse sevgilim olan hanımefendi(!)'' olacak o an kafama bi tane de ben sıkarım bu hala karı kız derdinde
bikere hayatı boyunca insan her o kadını gördüğünde aklına intihar anı gelir böyle ömür geçmez ondan kelli ortaya bi kere birlikte olmayla kalınan hamilelik klişesini attılar ama bu saatten sonra aylin dokuz da doğursa bu aşk çok sahte ve manasız
kardeş kanının olduğu yerde aşk meşk olmaz işte dizi diye millet ayılıp bayılıyo bunlara olay bu
kendi başınıza böyle bi durumun geldiğini düşünmek bile yetiyo midenizin bulanmasına
düşününki siz kötürüm bi hastasınız ve abiniz karınızla birlikte napardınız ayy nekadar yakışıyolar mı derdiniz muratın salak ve sevimsiz bi tip olması durumun iğrençliğini değiştirmiyo

ha bunlardan bana neyse bukadar yazıp çizdim agfsafdasafd
ben sarı saçlı ahmet bebişim için izlemekteyim geri kalan kısımlar zaten dediğim gibi diz boyu iğrençlik