bugün

youtube a erişimin engellenmesi

eger türk kanunlarında atatürke hakaret suçsa (diğer suçlardan ayırmak gerekir bunu), yapılması gayet normal olan durum.internet hukunundan haberdar olmadan sözlükte ahkam kesmek kolay...

buradaki amaç türk halkını magdur etmek değildir.biz görmeyince yapmayacaklarmıda değildir.bu tavırdır.youtube a gözdağı vermektir.su an türkiyenin youtube kullanımında amerikadan sonra başı çeken ülkerden biri olduğunu bilmeyen varmı acaba.youtube eger ciddi bir şirketse (ki öyle), bunu göze alamayacaktır.bu konudaki önlemini arttıracaktır.dünya türkün bu konudaki hassasiyetini anlayacaktır.ab ye girmeye kadar uzanmış entyrler.atasına sövüldüğünde kılını kıpırdatmadan lan bide ben izliyeyim ne yapmışlardan öteye gecemeyecek bir ülke olarak olarak ab ye gireceksek girme mnskym..yada ab şartnamesi mi atatürke sövmek? bunu yapan belki yunanlı bir çocuk.kabul.ama önlemini almazsan, tavrını belli etmezsen bu iş burada kalmaz.bunun düşünce özgürlügüyle bi alakası yok.size ve yakın akrabalarınıza sövülen bi videoda olsa onada mı ifade özgürlüğü diyeceksiniz..ajdarın kavgalarınıda izlemeyin kardeşim, bana kitap al ı izlemeyin, daniela ciceralli beach sex ide izlemeyin anasını satayım.çok lazımsa, onsuz yapamıyorum diosanızda aha başka yerden link..buyrun.

--spoiler--
http://www.porkolt.com/ot...ellis-beach-sex-6166.html
--spoiler--