bugün

hostel

spoiler belası

yapımcılığını tarantino'nun yaptığı ve zaten ancak bu şekilde reklamının yapılabileceği berbat film . evet berbat . film'in irdelemeye çalıştığı "oooo insanlar o noktaya geldi ki bak kendi neslini nasıl da kesiyor zevk için" demeye getiriyorlar . yapma be . ulan bu dediğiniz zaten oluyordu . hangi zeka seviyesine hitap ediyorsunuz ki siz . bari filmin ismini sanat galerisi koy ve iyice yoğunlaş o konuya . o kısımları anlatmak için sen bana bildiğim klişeleri niye tekrar anlatıyon ki. sonu da berbat ayrıca : iyi niyetli genç kurtulmuş ve intikamın da en acısını almıştır .
şimdi bu filmi semiolojik olarak yorumlayanlar da çıkar elbette , ve sittiriboktan kavramsallaştırmalarla da "bak yönetmen günümüz toplumunu eleştiriyor" gibi absürt örneği yorumlar ve " bu filmde yönetmen filmi iki parçaya ayırmış aslında:1.bölümde eğlenmeye gelmenin sembolüyken gençler ; 2. bölümde eğlenmenin aracına dönüşmektedirler . birinci bölümde haz ve ihtirasın kaynağı olarak ; ikinci bölümde de kan ve sadizm'in nesnesi olarak bedenlerini tüketmekteler." gibi yorumlar da yapılmasın diye ben yapayım istedim. ve bilinsin ki saçma . ikincisini de çeker bunlar utanmadan.
prodügöt by tarantino da ismini boş yere aşındırmış bu filmzedeyle.