bugün

battlefield 3

daha bad company 2 nin originsiz , steamsiz oynanmayabileceğini dahi bilmeyen naylon fanboylarca övülen yapımdır.

birisi için bloody reaver i örnek olarak verebiliriz.

arkadaş adam bad company 2 yi oynamamış , sonra birde fantazi kişilerle diyaloglar kurup , üstüne bir de ne haddineyse benim oyuncu kimliğimi paylaşıyor. birde beni bana şikayet edecekmiş steamden ulaşıp buyur gel şikayet et. daha kendisi steam nick i ile oyuncu nick inin aynı olması gerekmediğini dahi bilmiyor. o derece fransız kendisi. onu da geçelim kendi nickinden dahi habersiz. verdiği nick ile friend list de çıkan nick aynı değil. yabgu cengiskhan kendi verdiği ki böyle biri yok. yabguCenghisKhan bulunan oyuncu. yani gerçek kişi. yani kimin salladığı ortada.

neyse madem ifşa etmiş , bad company 2 nickim emre white beard dır. isteyen gelsin görsün.

kısacası kimi dikkate alıcaksın okuyucu arkadaş? oyunu oynamayan , özelliklerini bilmeyen , uzaktan kuru sıkı öven birinimi yoksa oynayıp eleştiren birisinimi? ona göre karar ver.

beta da hardcore mod da mevcut ayrıca.
dostun düşmanın üzerinde renk işaretleri çıkmıyor. zaten çıksa bile seçilmesi zorken hesab edin o renkler olmayınca nasıl bir karambol mevcut. dost düşman ayırt etmeden katlediyor herkes birbirini...